У Львові влаштують вечір спілкування про міську мобільність

11:30 19 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

У вівторок, 19 березня, о 18.30 у кафе «Ратуша» на площі Ринок (№1) розпочнеться вечір спілкування про міську мобільність Львова.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ця подія є хорошою нагодою ознайомитися з першими результатами розробки «Плану сталої міської мобільності Львова». ПСММ – це стратегічний документ, який повинен визначати напрям розвитку транспорту Львова на наступні 10 років. Вхід – вільний».

«Розробка цього плану є на суперактивному етапі. Заплановано, що у вересні 2019 року План буде готовий та затверджений Львівською міською радою. Публічно обговорювати проекти, які є частиною Плану, і залучати/збирати/опрацювати думки/ідеї/пропозиції мешканців Львова будуть у травні 2019 року», – поінформували також у міськраді.

Координатор проекту Інтегрований розвиток міст України у Львові Марта Пастух зазначила: «Комфорт життя в місті поміж іншим дуже залежить від того, наскільки швидко та зручно ми маємо можливість пересуватись в ньому для здійснення своїх потреб. Автомобіль – це класно, а розумний підхід до його використання — ще краще. Хотіли б представити європейський досвід та наші напрацювання стосовно плану сталої міської мобільності. Приходьте, послухаєте, поділитесь своїми думками. І не кажіть потім «дайте пройти» чи «нас не питали».

«Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради Львова Андрій Білий представить на зустрічі перші напрацювання «Плану сталої міської мобільності Львова». Експерт з планування міста, колишній керівник управління транспорту Берліна Буркгард Горн, який консультує Львів у процесі розробки «Плану сталої мобільності Львова», розповість про досвід створення таких Планів, який вигляд такого документу мають міста Німеччини. Буркгард Горн поділиться своїми враженнями, які отримав під час візитів до Львова. Розкаже про основні принципи/рішення, які варто врахувати львівським експертам для розвитку сталої мобільності міста», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

14:18 28 вересня 2020 р.

У Львові загорівся маршрутний автобус "Електрон"

28 вересня о 12:17 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про горіння автобуса. Пожежа виникла в м. Львові на вул. Величковського, 2 в маршрутному автобусі "Електрон".

Рубрика: Ситуації

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу