У Львові відремонтують вулицю Замкнену

11:00 12 жовтня 2016 р.

Заступник голови адміністрації Галицького району Львова Андрій Зозуля розповів про хід ремонтних робіт у ньому.

За словами Андрія Зозулі, зокрема в Галицькому районі Львова тривають наразі роботи з облаштування громадських просторів. Він також конкретизував: «Зараз на площі Маланюка виконуються важкі роботи. Вже завершили роботи з демонтажу, працюємо над підпірними стінками. Зробили дренаж, викопали траншеї для мереж, для каналізації, адже там буде облаштований питний фонтанчик. Очікуємо цього року роботи закінчити. Буде зроблено нове освітлення площі, встановимо нові лавочки. Трохи зміниться конфігурація самих доріжок, щоб не пошкоджувати дерева, які тут вже ростуть».

Заступник голови Галицької районної адміністрації також повідомив, що на виконання робіт з облаштування площі Маланюка спрямовано з бюджету міста 800 тисяч гривень. За його словами, також уже мостять хідники на площі Вишиваного. Там також трохи перемістили дитячий майданчик.

Натомість на площі біля цирку вже поставили вуличні меблі. Андрій Зозуля також анонсував: «Плануємо 18 жовтня проводити висадку дерев та кущів, якщо сприятимуть погодні умови. До кінця місяця мають завершити роботи щодо облаштування місця та встановлення пам’ятника Антоничу. Також вже почали облаштовувати зону паркінгу біля цирку». 

Заступник голови Галицької районної адміністрації також анонсував: «Плануємо ще повністю виконати роботи з ремонту вулиці Замкненої».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу