У Львові відмовили у вступі на офіцерські курси учасниці бойових дій

12:20 9 серпня 2018 р.


Фото: zaborona.com

24-річній львів’янці Поліні Кравченко відмовили у вступі на офіцерські курси Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного через те, що вона – жінка.

Поліна Кравченко пояснила: «Сказали, лише якщо міністр оборони особисто дозволить, тоді дівчат допустять до конкурсу на цю програму».

Про цю ситуацію вона розповіла на своїй сторінці у «Facebook». Поліна Кравченко хоче стати командиром артилерійського взводу.

Для цього львів’янка хоче отримати офіцерське звання за програмою «Здобути офіцерське звання за один рік». Однак їй відмовили у вступі на офіцерські курси.

Як повідомив медіа-проект «Заборона», Поліна Кравченко служить за контрактом в одній із мотопіхотних бригад, що виконує завдання в зоні військових дій на Донеччині.

«Сказали, лише якщо міністр оборони особисто дозволить, тоді дівчат допустять до конкурсу на цю програму», - розповіла Кравченко.

Керівник морального та психологічного забезпечення академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Антон Миронович сказав, що наразі ці курси передбачають підготовку командирів для артилерійських та механізованих підрозділів та заявив, що «враховуючи специфіку керуванням механізованими бригадами, дівчатам було відмовлено.

«Справа тут не в гендерній рівності. Зараз потреби у призначенні жінок на ці посади немає, для них будуть інші спеціальності», – запевнив Антон Миронович

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу