У Львові відкриють родинний дім «Покрова» для незахищеної та бідної молоді

11:05 28 травня 2014 р.

Вихованці родинного дому «Покрова»

Вихованці родинного дому «Покрова»
Фото: прес-служба міської ради

У неділю, 1 червня, у Львові відбудеться посвячення і урочисте відкриття нового родинного дому «Покрова», який реалізувало згромадження оо. Салезіян cхідного обряду Української греко-католицької церкви за допомогою меценатів.

Про це  інформує прес-служба ЛМР.

У 2010 році згромадження розпочало будівництво нового дому для дітей та студентів. Приміщення, де будуть проживати діти, розраховане на 100 – 110 осіб: сиріт, напівсиріт, дітей з неблагополучних сімей та студентів.

В урочистостях візьме участь велика кількість запрошених: духовенство, влада, меценати, зокрема і закордонні. Чин посвячення дому здійснить владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київський. Крім того, в урочистій частині візьме участь й Блаженнійший Любомир Гузар.

«Головною місією нашого згромадження є праця з дітьми та молоддю, особливо найбільш незахищеною та бідною. Вагомим кроком у діяльності згромадження стало заснування у 2007 році дитячого будинку для хлопців родинний дім «Покрова» при монастирському храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Нашою метою стало за допомогою цього родинного дому створити сприятливі, максимально наближені до домашніх, умови для всебічного і цілісного розвитку дітей. Запобіжна педагогічна система виховання, яка практикується у родинному домі, дає змогу розкрити та розвинути індивідуальність кожного хлопця, допомогти їм у підготовці до самостійного життя, виборі професії. Тобто, Родинний дім «Покрова» допомагає виховувати в юнаків високі моральні якості на основі християнських цінностей», - розповідає о. Михало Чабан, директор родинного дому «Покрова».

Також о. Михайло Чабан зазначив, що родинний дім приймає дітей, яким виповнилося 6 років: відповідно до статуту, вони можуть перебувати у закладі до 23 років, допоки не отримають спеціальну освіту. Забезпечують роботу закладу вихователі, помічники вихователів, психологи, волонтери, завгосп, кухарі, прибиральниці.

Урочиста програма свята:
10.30 - Свята літургія у храмі Покрову Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175)
13.00 - церемонія відкриття РД «Покрова» (вул. Дорога Кривчицька, 19)
14.00 - святковий обід
17.00 - святковий концерт (ЦТДЮГ «Погулянка», вул. Вахнянина, 29).

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу