У Львові відкриють новий Центр соціальної підтримки

14:45 18 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: « Невдовзі у Львові відкриють Центр соціальної підтримки, у якому особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також внутрішньо переміщені особи зможуть отримати комплексну соціальну допомогу.

Про це, як повідомили в четвер, 18 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна. Вона також зазначила: ««У цьому Центрі згадана категорія громадян зможе отримати тимчасовий притулок. Тобто у кризовий час вони матимуть можливість мешкати у комфортних умовах, адже у Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати».

Галина Слічна запевнила: «Більш того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів та майстер-класів, у яких, що надзвичайно важливо, фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще вони усім допомагатимуть у пошуку роботи».
«Центр розрахований на 90 ліжко-місць. 80 місць передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, 10 місць – для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин розповів: «Зараз триває активний завершальний етап робіт. Більш того, у Центрі вже працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг. Для отримання більш детальної інформації щодо тимчасового поселення та отримання послуг, слід звернутися до Центру, адміністрація якого тимчасово знаходиться на вулиці Личаківській, 56. Прийом ведуть юрист та соціальний працівник Центру у вівторок, середу та четвер з 10:00 до 16:00. Обідня перерва — з 13:00 до 14:00. Контактний телефон – 275 10 51».

«Створення Центру здійснено в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується за кошти уряду Федеративної Республіки Німеччина через банк розвитку «KfW» та Львівською міською радою. Виконавці проекту: Український фонд соціальних інвестицій та управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:44 15 червня 2021 р.

Рів у Польщі, де розбилися два українські автобуси, зрівняють з землею

У Польщі вирішили засипати землею глибокий рів при з’їзді пункту обслуговування пасажирів “Кашице” (MOP Kaszyce), де у березні цього року з інтервалом у два тижні в аварію потрапили два українські автобуси.

Рубрика: Ситуації

20:25 15 червня 2021 р.

У Львові пікетували суд на захист Василя Петрика, якого правоохоронці підозрюють у привласненні 1 млн грн

Правоохоронці повідомили про підозру львівському пам’яткоохоронцю та новопризначеному начальнику обласного управління охорони об’єктів культурної спадщини Василю Петрику. Його підозрюють у привласненні понад одного мільйона гривень під час реставраційних робіт на території заповідника "Древній Звенигород".

Рубрика: Ситуації

17:17 15 червня 2021 р.

Перевізників Золочівського напрямку покарають штрафами

14 червня управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки здійснили заходи державного контролю щодо дотримання автотранспортними підприємствами вимог транспортного законодавства під час обслуговування автобусних маршрутів загального користування.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу