У Львові відкрили оновлений антитерористичний центр (відео, оновлено)

16:48 27 листопада 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Андрій Садовий запевнив, що до кінця року в нашому місті встановлять 70 камер відеоспостереження, а в наступному – ще 200.

«У п'ятницю, 27 листопада,  в управлінні Служби безпеки України у Львівській області презентували оновлений антитерористичний центр. Центр обладнаний сучасною комп'ютерною технікою та відповідними програмами», – повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Координує роботу  центру начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук, який зазначив: «Ми повинні завжди бути готовими до будь-яких загроз, - зазначив Віктор Андрейчук. - Тому наш регіональний антитерористичний центр облаштовано найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого можна запобігти будь-яким проявам терору на території міста та області. Механізми, якими він оснащений, вже випробували у зоні АТО. На сьогодні антитеростичний центр при Управлінні СБУ у Львівській області можна назвати найсучаснішим в Україні».

За словами Віктора Андрейчука, кожен важливий об'єкт у місті та області, де може виникнути терористична загроза, паспортизований. Зокрема, йдеться про вокзали, летовища, лікарні тощо.

Працівники центру мають змогу побачити на моніторах усі поверхові плани споруди та найбільш вразливі місця. Після виявлення місця загрози, координаційна група зможе планувати антитерористичну операцію та оперативно їй протидіяти.

Також працівники центру завдяки встановленим камер спостереження відстежують ситуацію на вулицях міста. Сучасне обладнання дозволяє побачити навіть номерні знаки автомобіля.  

Своєю чергою голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Центр є надзвичайно важливим для безпеки мешканців області. На сьогодні найманці, які воюють на Сході нашої держави, можуть планувати терористичні акти і на Заході, - сказав керівник області. Тому ми повинні спільними зусиллями думати про власну безпеку. Оновлений  антитерористичний комплекс дасть змогу з впевненістю дивитися у майбутнє».

Зазначимо, що в  координаційну групу центру входять представники всіх правоохоронних та силових відомств. До речі, для оснащення такого сучасного центру з бюджету виділили  понад мільйон гривень».

Натомість у в прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні в приміщенні Управління Служби безпеки України у Львівській області на вулиці Вітовського (№55) відбулось відкриття оновленого приміщення регіонального антитерористичного центру. Участь у заходах взяли начальник управління Служби безпеки України у Львівській області Віктор Андрейчук, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка й міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив під час відкриття:

«Рівень недовіри до влади сьогодні є вищим, ніж два роки тому. Ми повинні бути свідомі, що ворог завжди буде пробувати тим скористатись. Сьогодні ми маємо технічні засоби, але я переконаний, що їх є недостатньо.

Завдання міста просте – на кінець цього року будемо мати 70 камер, які будуть мати  максимальну роздільну здатність. На наступний рік – плюс 200 камер. Це ті точки, які найбільш болючі для міста Львова.

Безперечно, буде доступ для міліції, для Служби безпеки. Безпеки багато не буває. Дай Бог, щоб була краща координація в діяльності СБУ, міліції, щоб не було так, як є сьогодні.

Ми взнаємо, що ліквідували міську міліцію. Ми говоримо про децентралізацію, більше віддаємо влади на місця, в результаті міської податкової нема, міської міліції нема».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу