У Львові відкрили дев’ятий центр дозвілля літніх людей

15:15 23 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міські управління соціального захисту й територіальний центр соціального обслуговування відкрили в мікрорайоні Знесіння новий Центр денного дозвілля для літніх людей.

Про це повідомили у вівторок, 23 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Він діятиме при храмі Пресвятої Богородиці Володарки України на вул. Новознесенській, 34, і стане уже дев’ятим таким Центром денного дозвілля для літніх людей у Львові». Центр денного дозвілля створений для того, аби люди, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, могли соціалізовуватися, оскільки це одна з базових потреб кожної людини, та мали можливість цікаво проводити час в колі однодумців-однолітків.

«Новий Центр денного дозвілля для літніх людей при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України на вулиці Новознесенській, 34 працюватиме у вівторок та четвер з 11.00 до 13.00. Відвідувачами Центру денного дозвілля будуть львів’яни поважного віку», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Більше подробиць опублікували на її сайті.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу