У Львові міська влада відкоригувала свіжі заборони Уряду

22:18 3 квітня 2020 р.

Сьогодні, 3 квітня, на засіданні комісії ТЕБ і НС прийняли рішення про функціонування деяких суб’єктів підприємництва у Львові.

Йдеться про важливі підприємства, необхідні для забезпечення потреб населення, зокрема, майстерні з шиномонтажу, хімчистки, пральні, магазини автозапчастин та запчастин для продажу сільськогосподарської техніки. Натомість діяльність деяких закладів заборонили.

«Сьогодні на засіданні комісії ТЕБ і НС було прийняте рішення про дозвіл на функціонування окремим суб’єктам господарювання. В першу чергу це стосується майстерень з шиномонтажу, хімчисток, пралень, магазинів автозапчастин і запчастин для продажу сільськогосподарської техніки. Окрім того, заборонено функціонування фотосалонів, магазинів з канцелярським приладдям і магазинів побутової техніки. Їм дозволено функціонувати лише в режимі доставки товару безпосередньо до домівки замовника», - зазначила очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умова загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

Також вона зазначила, що у місті й надалі заборонене функціонування ломбардів.

Також на засіданні комісії ТЕБ і НС затвердили детальний порядок поховань осіб з підозрою на коронавірус або ж тих, хто мав коронавірусну інфекцію. У цьому порядку детально розписано організацію проведення відповідних поховань для близьких померлої людини та всіх працівників ритуальних служб.

Про це інформує пресслужба ЛМР

Нагадаємо, що Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19.  Прийняв постанову, яка діятиме до 24 квітня, якщо не буде продовжена у разі необхідності. Таких слів, як "шиномонтаж", "хімчистки", "пральні" в урядовій постанові немає. Зате п.8 забороняє роботу суб’єктів господарювання торговельного і побутового обслуговування населення. Проте постанова Кабміну набуває чинності лише після опублікування в офіційному друкованому виданні.

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу