У Львові відбувся випуск фахівців ВСП ЗСУ

20:28 29 квітня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові відбулися іспити та урочиста церемонія випуску слухачів, які навчались за міжнародною програмою підготовки офіцерів військової поліції.

Про це повідомили сьогодні, 29 квітня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Здобуті знання та навички перевірялись на завчасно організованих інструкторами Центру навчальних місцях. Військовослужбовці-правоохоронці здавали теоретичну та практичну частину іспиту з таких дисциплін, як адміністрування, робота військового поліцейського на місці події, обшук та затримання підозрюваного військовослужбовця, надання першої медичної допомоги та евакуація пораненого, застосування сили тощо. Для контролю здачі іспиту курсантами, до Навчального центру ВСП прибули представники Головного управління Військової служби правопорядку, Центрального управління Військової служби правопорядку по місту Києву та Київській області, Східного територіального управління Військової служби правопорядку».

Начальник групи бойової та спеціальної підготовки Головного управління ВСП ЗСУ, полковник Олександр Семенюк, запевнив: «Курсанти мають достатній рівень знань та практичних навиків. Доказом цьому є впевнені дії військовослужбовців під час практичної частини іспиту. Це свідчення того, що підготовка відбувається  за сучасними стандартами за участю вітчизняних та закордонних фахівців».

«Після іспитів відбулась урочиста церемонія випуску курсантів та вручення сертифікатів за участю командувача місії «ЮНІФАЕР» – підполковника Збройних Сил Канади Фрейзера Олда», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львова.

dailylviv.com

До теми

13:34 27 жовтня 2021 р.

Усе життя разом: школа, одруження у 18-ть і смерть в один день. На Львівщині від ковіду померло подружжя

У Новояворівській лікарні на Львівщині від коронавірусу померли чоловік та дружина. Медики місяць боролися за життя подружжя у реанімаційному відділені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу