У Львові відбувся всеукраїнський форум

11:25 13 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбувся в межах «Програми підтримки дітей-сиріт фонду «Ginger UCEF» VIII Всеукраїнський форум «Соціальне служіння для дітей і сімей», організований Благодійною організацією «Львівська освітня фундація».

Про це повідомили в п’ятницю, 13 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що понад 120 учасників форуму прийняли в Центрі імені митрополита Андрея Шептицького «Українського католицького університету». Географія учасників – від Донеччини до Львівщини.

Форум об’єднав усіх, кому небайдуже соціальне служіння дітям та сім’ям у складних життєвих обставинах, тих, хто надає допомогу жінками у кризовій вагітності та працює над реформуванням інтернатів, щоб діти поверталися у сім’ї, щоб сім’я й надалі залишалася основою здорового суспільства. Цьогорічний форум організували з метою представити успішні приклади від експертів щодо втілення реформи Деінституціалізації, профілактики соціального сирітства, надання соціальних послуг у громадах та забезпечення альтернативних форм опіки.

Учасники форуму мали нагоду послухати експертів з релігійної, державної та громадської сфери, які ділилися досвідом впровадження соціальних послуг у локальних громадах, а також механізмами співпраці ГО і влади у сфері надання соціальних послуг. Представники від духовенства проілюстрували, як на сьогодні успішно реалізовуються у громадах соціальні послуги. На завершення учасники йоруму працювали у малих групах та спільно пробували напрацьовувати шляхи вирішення проблемних випадків у громадах.

Як інформував «ЩЛ», 31 жовтня у Львові відбувся Всеукраїнський форум ОСББ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу