Всеукраїнський форум ОСББ розпочався у Львові вдесяте

11:45 31 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 31 жовтня, у Львові стартувала головна подія року у сфері житлово-комунального господарства України – Х Всеукраїнський форум ОСББ.

Про це повідомили в четвер, 31 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Всеукраїнський форум ОСББ уже вдесяте стає територією для обговорення сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів».

Директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев зазначив: «Це ювілейний, десятий, форум ОСББ. Цей форум буде мати свої особливості. Ми старались зробити цей форум цікавим для вас. Головне, що робить наш форум унікальним – це ви, люди. Форум часто ставав майданчиком гострих дискусій, але вони завжди були конструктивними. Популярність форуму велика, декому ми змушені були відмовити через брак місця, але ми зібрали 250 людей сьогодні».

«Менеджер проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Софія Лінн розповіла: «Я була на всіх форумах, крім першого. У нас справді багато цікавого і ця тема важлива для країни і різних організацій. Ми разом з вами змінювали свідомість. Сподіваюсь, що Львів залишиться центральною точкою, звідки починаються ці всі зміни та реформи».

«X Всеукраїнський форум ОСББ триватиме у Львові впродовж 31 жовтня та 1 листопада. На його проведення з міського бюджету спрямують 200 тисяч гривень. У рамках Х Всеукраїнського Форуму ОСББ відбудеться підписання меморандуму про співробітництво між Львовом та Фондом енергоефективності», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:43 18 січня 2021 р.

Нафтогаз підтвердив, що його клієнти матимуть чотири ціни: від 4,73 грн до 6,99 грн за кубометр газу

Кабінет міністрів України опублікував на урядовому порталі постанову №25 від 18 січня 2021 року, якою запроваджується гранична ціна газу для побутових споживачів (населення) 6,99 грн/куб. м у лютому-березні 2021 року.

Рубрика: Економіка

18:06 18 січня 2021 р.

Київ може дозволити Газпрому окупувати Україну через нову фірму-прокладку

На найвищому рівні розпочалася третя фаза гібридної війни під назвою «повернення України в російське газове річище». Суть її проста: фінансові бонуси дістаються конкретним персоналіям і приватним компаніям, а відповідальність і борги – державі.

Рубрика: Економіка

17:37 18 січня 2021 р.

Нафтогаз України постачатиме газ усім споживачам, яким відмовлять регіональні газові компанії

Якщо облгаззбути відмовляться постачати газ за ціною кубометра 6,99 грн, то ГК “Нафтогаз України” як постачальник останньої надії прийме абонентів до себе.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу