У Львові відбулося громадське обговорення реконструкції вулиці Шевченка

14:40 4 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося організоване «Інститутом міста» громадське обговорення щодо реконструкції вулиці Шевченка, на якому мешканці мали змогу отримати відповіді на питання щодо перекриття вулиці та самого проєкту від ЛКП «Львівавтодор» та підрядної організації «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Про це повідомили у вівторок, 4 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що мешканці запитували: «Чи буде можливість для проїзду транспорту швидкої та пожежної допомоги на ділянці реконструкції?».

У міськраді відповіли: «Підрядник «Онур Конструкціон Інтернешнл» забезпечуватиме проїзд спецтехніки під час всього періоду робіт».

На запитання «Який наступний етап реконструкції передбачено, згідно з проектом, після завершення ремонту вулиць Левандівської й Залізничної?» у міськраді відповіли: «Наступний етап реконструкції передбачено на перехресті вулиць Левандівської й Шевченка (в межах 100-200 метрів від перехрестя). Більш детально порядок перекриття наступних ділянок підрядник надасть після дослідження актуального стану підземних комунікації».

На запитання «Чи передбачений пішохідний перехід на перехресті вулиць Шевченка й Залізничної?» у міськраді відповіли: «На перехресті будуть облаштовані пішохідні переходи через обидві вулиці».

На запитання «Як зміниться пропускна здатність транспорту з облаштуванням квазі-кільця?» у міськраді відповіли:  Результати транспортного моделювання, проведеного ЛКП «Львівавтодор», показують, що з облаштуванням квазі-кільця у межах вулиць Шевченка й Левандівської середня затримка для автомобілів порівняно з існуючим станом зменшиться на 62%; середня затримка громадського транспорту — на 96%; середня довжина черги на перехресті зменшиться на 42%».

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення щодо забудов.

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу