У Львові вдев’яте запрошують до «Майстерні міста»

11:35 6 березня 2020 р.

«Інститут міста, Львівська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», створений у межах міжурядової співпраці України та Німеччини, вдев’яте запрошують до участі в «Майстерні міста».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що «Майстерня міста» – відкритий майданчик для спільних дій заради розвитку міста, району чи мікрогромади, а також актуальних дискусій про Львів. Головна його мета –об’єднати мешканців, владу та громадських активістів для спілкування про важливі міські та громадські ініціативи, які змінюють Львів.

Майстерня має на меті стати територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень. Правила участі у «Майстерні міста»: «Право на реалізацію власної програми отримає одна команда; команда-організатор зобов'язана залучити інші громадські організації, представників місцевої влади, бізнесу, креативного класу; єдина локація, необхідно визначитись із місцем, яке має важливе значення для громади; програма повинна крім основної частини охоплювати й розважальні заходи для залучення ширшої аудиторії; необхідною частиною програми є створення об’єкту, який нагадуватиме про майстерню після її завершення: встановлення лавки, створення скульптури, висадка дерев тощо, важливо, щоб це реалізовувалось безпосередньо під час Майстерні і спільними зусиллями мешканців; майстерня повинна сприяти основним програмам міста, тому необхідно пам'ятати про стратегії Львова».

Кожен може запропонувати свою подію в межах Майстерні міста (лекція, виставка, майстер-клас тощо). 11 березня «Інститут міста» організовує зустріч, на якій буде можливість презентувати власні ідеї перед претендентами на роль головного організатора.

Ідеї для презентації необхідно запропонувати до 6 березня включно. Бюджет, передбачений на організацію Майстерні, становить 200 тисяч гривень, але не виключені заявки на меншу суму.

Як інформував «ЩЛ», у Львові буде «Феміністична весна».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу