У Львові в святкові дні курсуватимуть більше тролейбусів

09:50 17 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Як запевняє в четвер прес-служба міської ради, на маршруті №11 їх кількість буде збільшена 19-21 та 26-27 квітня до трьох одиниць.

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», з метою забезпечення перевезення пасажирів до Сихівського кладовища у святкові дні на тролейбусному маршруті №11 19-21 та 26-27 квітня кількість транспорту буде збільшена до трьох одиниць. Розклад руху буде розміщено на кінцевих зупинках тролейбусного маршруту на вулиці Шота Руставелі та біля кладовища.

Заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа запевнив також: «При потребі, до Сихівського кладовища у зазначені дні буде скеровано тролейбуси №25». За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, перевізнику, що обслуговує маршрут №38, скеровано листа щодо продовження руху автобусів 19-21 та 26-27 квітня від туберкульозної лікарні до кладовища.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу