У 2015 році склали 34 протоколи за невиконання вимог благоустрою у Львові | Новини Львова

У 2015 році склали 34 протоколи за невиконання вимог благоустрою у Львові

11:54 9 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: lvivnews.net

«Адміністративно-технічне управління» районні адміністрації та ЛКП житлового господарства не виявили у 2015 році суттєвих порушень правил благоустрою міських територій.

«У період проведення сезонних робіт КП «Адміністративно-технічне управління» контролює дотримання Правил благоустрою міста Львова – запевнили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденний Львів» у прес-службі міської ради, де також розповіли:

«У зв’язку з настанням осіннього сезону, актуальним стає питання про своєчасне прибирання та вивезення опалого листя. КП «Адміністративно-технічне управління» нагадує, що, згідно з розпорядженням міського голови від 26 вересня 2007 року №452 «Про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя та твердих побутових відходів у місті Львові» та ухвали від 21 квітня 2011 року №376 «Про Правила благоустрою місті Львова», спалювання сухої рослинності, опалого листя та твердих побутових відходів на території міста заборонена. З початку року, станом на 7 жовтня 2015 року, сектор нагляду за станом благоустрою міста Львова здійснив 819 обстежень дотримання вимог «Правил благоустрою Львова».

За фактами невиконання вимог благоустрою складено 34 протоколи (з яких 13 – за самовільне скидання всіх видів відходів, ґрунту тощо у невідведених для цього місцях, шість – за несвоєчасне прибирання території, у тому числі прилеглої та закріпленої, відповідно до розпорядження міського голови або голови відповідної районної адміністрації, 15 – за незадовільне утримання прибудинкових територій, територій підприємств і організацій). Заступник директора КП «Адміністративно технічне управління» Леонід Назаренко  повідомив: «Щороку ми закликаємо дотримуватись Правил утримання територій міста у чистоті. Збирання листя у мішки та його подальше вивезення дозволяє уникнути повторного засмічення вулиць Львова, а також не завдає шкоди мешканцям міста, особливо тим, у кого наявні захворювання дихальної системи».

Завдяки злагодженій роботі працівників КП «Адміністративно-технічне управління», районних адміністрацій та ЛКП житлового господарства, у 2015 році не виявлено суттєвих порушень правил благоустрою міських територій, у тому числі спалювання листя та відходів, з боку суб’єктів господарювання та мешканців міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:34 7 липня 2020 р.

ЄС допускає обмеження на подорожі для громадян України навіть до 2021 року

Прикордонне агентство Євросоюзу Frontex розглядає три основні сценарії скасування тимчасових обмежень на перетин зовнішніх кордонів, що були запроваджені у відповідь на пандемію COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові цілий тиждень перевірятимуть кінотеатри, театри, дитячі садочки, спортивні школи

Держгеокадастр активно збирає відомості про земельні ділянки

Громадяни України віком 18-19 років на строкову військову службу можуть піти лише за власним бажанням

Громадянам України знову треба доводити мету подорожі за кордон

Чотири країни ЄС надали термінову допомогу Україні для подолання наслідків повеней

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу