У Львові цього року 331 раз вимагали від будівельників прибрати за собою сміття

18:22 1 вересня 2015 р.


Фото: lvivpost.net

Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» склали з початку 2015 року 331 вимогу та 13 протоколів щодо забруднення території, викликаного виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі.

У Львові постійно відбуваються ремонтні роботи, місто покращують для комфортного проживання мешканців. На жаль, після цього нерідко залишається будівельне сміття та пошкоджена дорожня поверхня.

КП «Адміністративно-технічне управління» звертає увагу представників організацій на порядок ліквідації проведення ремонтних робіт у разі виникнення аварій на інженерних мережах чи спорудах, які встановлені в Правилах благоустрою і утримання території міста Львова (п.ункт 15).

Згідно з Правилами благоустрою, для ліквідації пошкоджень інженерних мереж надано одну доба. В особливо складних випадках термін виконання робіт може бути продовжений до трьох діб – за погодженням керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Після визначення обсягу пошкодження елементів благоустрою при ліквідації аварії виконавець робіт зобов’язаний надати балансоутримувачу копію договору з підрядною організацією або гарантійного листа на відновлення благоустрою у терміни: на магістральних вулицях – до однієї доби, в інших місцях – до десяти діб.

У разі невідновлення благоустрою у зазначений термін, виконавець робіт притягується до адміністративної відповідальності, сплачує штраф у визначеному порядку, а аварійний дозвіл районної адміністрації переводиться у плановий дозвіл на виконання робіт з новими термінами відновлення благоустрою (платний), про що інформується виконавця робіт.  Якщо відновлення благоустрою здійснюється більше десяти днів, до власника мережі застосовуються штрафні санкції, згідно з вимогами пункту 13 сттатті 10 та пункту 4 статті 42 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» з початку 2015 року склали 331 вимогу та 13 протоколів щодо забруднення території, викликаного виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі (Правила благоустрою і утримання території міста Львова, п. 20.1.17.). Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу