У Львові на реконструйованій площі тестували трамвай

17:10 29 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Перший етап реконструкції площі Двірцевої у Львові завершується.

Про це повідомили в п’ятницю, 29 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що новою колією на площі Двірцевій тестово проїхав трамвай. У ЛМР також запевнили, що зауважень під час руху трамвая до виконаних робіт не було.

Міський голова Львова Андрій Садовий, який оглянув сьогодні площу, відзначив: «Сьогодні відбувся тестовий проїзд. Ще дороблять різні технічні дрібниці. Я наполягаю на тому, щоб все до кінця було зроблено, а тоді ми вже відновимо сюди рух трамваїв. На наступний тиждень все буде працювати. Я проти того, щоб поспішати, адже це складний інфраструктурний об’єкт. Загалом підрядники молодці – робота зроблена, трамвайна колія прекрасна, хоч я і маю кілька зауважень».

Андрій Садовий також розповів: «Цього року ми зробили тільки обіцяну половину роботи. Наступна частина також дуже цікава, бо там мова йде про фонтан і паркінг. Після цього беремось за вулицю Чернівецьку. Після всіх ремонтів, після титанічної роботи вся ця територія буде прекрасною».

Як інформував «Щоденний Львів», чиновники наполягають на подорожчанні проїзду в електротранспорті.

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу