У Львові створили Центр раннього втручання для сімей із дітьми з порушенням розвитку

15:45 19 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Тепер послугу раннього втручання у Львові зможуть отримати значно більше сімей, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

На базі 4-ї міської поліклініки Львова» на Сихові розпочав роботу Центр раннього втручання. Тут з малюками віком до чотирьох років, працюють фахівці, які допомагають їм розвиватись, а також адаптуватись їм та їхнім батькам до життя в суспільстві. А ще раннє втручання має виражену профілактичну спрямованість щодо попередження прогресування порушень у дітей. Наступні такі центри планують відкрити у Залізничному та Шевченківському районах.

Як розповіли в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, послугу раннього втручання запроваджена для того, щоб допомогти батькам, в яких народилась дитина з порушенням розвитку, з раннього віку працювати з такою дитиною, правильно доглядати і виробляти в неї навики, які допоможуть їй інтегруватися в суспільство і не відчувати себе обмеженою. З цією метою, з 1 січня 2018 року в 4-тій міській поліклініці Львова було створено Кабінет раннього втручання, а вже з 1 серпня цього року – розширили надання цієї послуги, створивши Центр раннього втручання.

Про це повідомили в понеділок, 19 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу