У Львові створили «Соціальну майстерню»

11:15 11 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Група людей з ментальними порушеннями стала у Львові учасниками проекту «Соціальна майстерня для осіб з обмеженими можливостями».

Про це повідомили в середу, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проект «Соціальна майстерня для осіб з обмеженими можливостями».створили у Благодійному фонді «Карітас – Львів УГКЦ», а фінансову підтримку надали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради. Проект діятиме впродовж семи місяців».

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин зазначив: «Цей проект – надзвичайно потрібен, адже завдяки йому 23 неповносправних молодих людей віком від 18 до 47 років, які є мешканцями Львова та області, отримали надійний притулок, у якому вони активно проводять час, отримують допомогу спеціалістів-педагогів та мають можливість соціальної адаптації і психологічного покращення свого стану. Причому допомогу людям з особливими потребами автори проекту реалізовують у дуже цікавий спосіб: через щоденну активну їх участь у працетерапії, майстер-класах та арт-терапії».

Ігор Кобрин доповнив: «Крім того, проект корисний і для родичів та опікунів людей з ментальними порушеннями, адже вони отримали вільний час від постійної опіки за неповносправними, який використовують, як для відпочинку так і для пошуку часткового працевлаштування. А ще завдяки проекту молоді практиканти із вищих навчальних закладів Львова зі спеціальностей, орієнтовних на соціальну роботу, мають можливість активної навчальної практики».

«Проект діятиме впродовж семи місяців. За цей час заплановано провести 2 410 годин працетерапії, 56 годин майстер-класів та 56 годин арт-терапії. Заняття з працетерапії відбуваються кожного дня. Тривають вони по п’ять годин у Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами на площі Святого Юра, 5/30», – розповіли також у міськраді.

«Під час занять молодь займається виготовленням паперових листівок, а ще намиста та вишивки з бісеру. Усі ці вироби можна буде оглянути і, навіть, придбати на виставці-ярмарку, яка відбудеться у вересні у храмі Пресвятої Євхаристії. Майстер-класи, під час яких молодь здобуває нові навички та знання, відбуваються щопонеділка, арт-терапія – щочетверга. На ці заняття відведено по дві години вдень», – поінформували також у міськраді.

«Заплановано й літній відпочинок для учасників проекту. Зокрема, наприкінці липня 23 осіб з інвалідністю побувають на відпочинку у селі Ямна-Яремче на Івано-Франківщині. Ще один оздоровчий табір уже відбувся –  у травні група осіб з особливими потребами побувала на базі відпочинку «Бойківський двір» у селі Ясениця-Замкова в Старосамбірському районі Львівщини», – повідомили також у міськраді.

«Загальний бюджет проекту «Соціальна майстерня для осіб з обмеженими можливостями» – майже 160 тисяч гривень. Співфінансування від Львівської міської ради – 50 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу