У Львові створять для людей з інвалідністю нові осередки, – ЛМР

11:00 30 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На вулиці Костя Левицького, 67 облаштують відділ соціального захисту у форматі «Прозорий офіс».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 30 січня: «У 2018 році у Львові планують створити два нових осередки денного перебування для осіб з інвалідністю – на вулиці Кирилівській, 3а й на вулиці Роксоляни, 23. Також, за фінансової підтримки Німеччини, на вулиці Угорській, 2 запрацює центр соціальної підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, на вулиці Костя Левицького, 67 облаштують відділ соціального захисту у форматі «Прозорий офіс». Про це розповів керівник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин».

Чиновник також конкретизував: «Щодо основних цілей на 2018 рік, то плануємо відкрити в Личаківському районі сучасний відділ соціального захисту, який буде працювати за принципом роботи «Прозорий офіс». Це пілотний проект, який реалізовують в містах України для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики. Станом на зараз тут тривають роботи з реконструкції приміщень».

Керівник управління соціального захисту ЛМР додав: «Пріоритетом також є відкриття нових осередків денного перебування для осіб з інвалідністю, щоб забезпечити для них можливість вести активний спосіб життя у супроводі фахівців. В цьому році спільно з «Джерелом» плануємо відкрити такі осередки у Шевченківському і Залізничному районах міста. А взагалі амбітною метою є відкриття таких осередків в кожному районі нашого міста».

У міськраді також розповіли: «Зокрема, перший центр денного перебування для осіб з інвалідністю відкрили торік спільно з навчально-реабілітаційним центром «Джерело» на Дністерській, 12. Наступний осередок відкриють на вулиці Кирилівській, 3а впродовж першого кварталу цього року. І вже до кінця року планують відкрити такий центр на вулиці Роксоляни, 23».

Ігор Кобрин зазначив також: «Ще одним великим нашим проектом буде відкриття центру соціальної підтримки для дітей-сиріт і внутрішньо переміщених осіб на вулиці Угорській, 2. Тут окрім тимчасового проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини