У Львові створено єдину базу даних відеозаписів з камер зовнішнього відеоспостереження, – СБУ

17:00 6 лютого 2015 р.

  • 0

У Львові на базі головного управління служби з надзвичайних ситуацій області створено єдину базу даних відеозаписів з камер зовнішнього відеоспостереження.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Херсоном на тему: «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині?» повідомив консультант начальника управління СБУ у Львівській області з питань антитерористичної діяльності, полковник Руслан Бішко.

- Ці відеозаписи будуть використовуватися для пошуку зловмисників. Тому поставтеся до цього з розумінням. І є прохання відеозаписи зберігати на відео носіях не менше двох тижнів, - каже він.

За його словами, це допоможе протидіяти можливим диверсіям.

Також на території Львівської області, за усним розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації відновлено пілотний проект служби «112», куди ввійшли представники різних аварійних та рятувальних служб області.

-  Уся координація зараз здійснюється з однієї диспетчерської служби, що набагато полегшить реагування і швидкість надання допомоги, - повідомив керівник прес-центру Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев.

Так, за інфографікою Львівського прес-клубу, у Львові є понад 400 одиниць техніки для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. А ось у Херсоні – тільки 53.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:45 25 січня 2020 р.

У Львові зафіксували 21 ДТП

24 січня на автошляхах Львівщини зареєстрували 68 дорожньо-транспортних пригод.

Рубрика: Ситуації

09:45 25 січня 2020 р.

У Львові витягнули пішохода з-під автівки

24 січня о 12:19 до рятувальників надійшло повідомлення, що вантажний автомобіль «Mercedes Sprinter» збив пішохода на вулиці Володимира Великого у Львові.

Рубрика: Ситуації

09:40 25 січня 2020 р.

У Львові вчадів під час пожежі чоловік

24 січня о 15:31 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщені двоповерхової будівлі фітнесклубу на вулиці Шафарика, 16в у Львові.

Рубрика: Ситуації