У Львові стартував марафон миру

11:45 9 серпня 2018 р.

22 львівських тренерів, що працюють у сфері комунікацій та конфліктології, об’єднались заради акції до Дня незалежності – марафону миру «Мир не приходить, ми його творимо».

Про це повідомили в четвер, 9 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Мета марафону миру – показати, що мир – не абстракція, а навичка, конкретні дії. Для цього з 1 до 23 серпня щодня об 11.00 на сторінці школи риторики та публічного виступу «Аґрус» у «Фейсбуці» (https://www.facebook.com/Shkola.AGRUS/) з’являтимуться короткі відео з комунікативними лайфхаками-порадами від фахівців, як зробити спілкування ефективнішим, а суперечки переводити у діалоги».

«На думку організаторів, акція привабить увагу до теми пошуку порозуміння у суспільстві та демонструватиме навики, за допомогою яких воно досягається. Вміння ефективно комунікувати, чути інших та доносити свою думку, знаходити точки єднання, стратегії «win-win» у вирішенні конфліктів – найсильніша зброя, яка пришвидшить настання миру в Україні», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу