У Львові стане пішохідною ще одна вулиця

14:00 22 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ТзОВ «Будкомінвестиція» виконує на замовлення Галицької районної адміністрації Львова роботи з ремонту вулиці Руданського.

Про це, як повідомили в четвер, 22 листопада, в прес-службі Львівської міськради, розповів директор «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід. За його словами, вартість робіт згідно договору – три мільйони гривень. Після завершення робіт вулиця буде повністю пішохідною.

«Вулиця Руданського має багато особливостей: непряма форма, майже постійна затіненість, наявність заїзду в двір, велика кількість терас літніх майданчиків з обох боків вулиці. Тому проектні рішення передбачили рівні можливості для всіх бізнесів, повну відсутність паркування і транзитного руху, збереження рівної кількості простору для пішоходів, облаштування озеленення суміщеного з місцями для сидіння та можливість заїзду спецтранспорту в разі крайньої потреби. Облаштування громадського простору відбуватиметься за допомогою «міксбордерів» –— спеціальних клумб з змінною висотою огородження на яких облаштовуються сидіння. Проект містить освітлення та системи водовідведення», – зазначив Олег Шмід

«Передовсім тут буде укладено поверхню зручну для пішоходів – вже укладається велика, широка і гладка плитка без швів між ними. Посередині вулиці будуть облаштовані свого роду «оази» з травників, дерев і кущів. Має бути гарно і гармонійно, щоб тут могли відпочити люди, які не хочуть сидіти десь в кафе», – розповів директор «Інституту просторового розвитку».

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу