У Львові склали 63 акти на перевізників

10:30 30 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління транспорту ЛМР перевіряє дотримання умов договору перевізниками, які обслуговують автобусні маршрути у Львові.

Про це повідомили в четвер, 30 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, відповідно до умов договору, укладеного управлінням транспорту з перевізниками, які стали переможцями конкурсу на обслуговування автобусних маршрутах Львова, перевізники мають забезпечити якісний технічний стан машин, дотримання графіку руху й забезпечення відповідної кількості автобусів на маршрутах. Для цього управління періодично проводить перевірки.

Заступника начальник управління транспорту ЛМР Олег Партика уточнив «Ми проводимо перевірку технічного стану автобусів наших перевізників – ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630», ТзОВ «Успіх БМ», ЛК АТП №1. За цей місяць ми виписали 19 штрафів і склали 63 акти. В основному це приватні перевізники, які не дотримуються графіку руху та забезпечення відповідної кількості автобусів на маршрутах».

Як інформував «Щоденний Львів», у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації визначили перевізників-переможців, які надаватимуть послуги на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівщини.

dailylviv.com

До теми

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

17:06 20 жовтня 2021 р.

Пожежа в автосалоні Ніко-Захід: згорів Mitsubishi Pajero (відео)

20 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул. Липинського, 50б в приміщенні гаражу автосалону. За цією адресою розташована фірма Ніко-Захід, яка є офіційним дилером Mitsubishi у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу