У Львівській ОДА визначили перевізників

12:00 6 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації визначили перевізників-переможців, які надаватимуть послуги на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівщини.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що у четвер, 26 грудня, відбулося завершальне засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Львівської області. Розглядались 99 об’єкти конкурсу.
Участь у конкурсі взяли 30 перевізників претендентів. Із детальним списком переможців можна ознайомитись на сайті Львівської ОДА.

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова пообіцяв до 300 одиниць нового громадського транспорту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 29 січня 2020 р.

У готівковому обігу перебувають 425 мільярдів гривень

У готівковому обігу країни перебували станом на 1 січня 2020 року готівки на загальну суму 425 мільярдів гривень, у тому числі монет – на 2,6 млрд. гривень (13,4 млрд. штук), а банкнот – 422,3 млрд. гривень (2,9 млрд.. штук).

Рубрика: Економіка

13:00 28 січня 2020 р.

Уряд змінив принцип формування ціни на газ

Уряд вніс зміни до положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, зобов'язавши НАК «Нафтогаз України» продавати газ населенню за цінами, що прив'язані до нідерландського хабу «ТТF».

Рубрика: Економіка