Міський голова Львова пообіцяв до 300 одиниць нового громадського транспорту

21:20 26 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Приблизно через 15 місяців Львів має побачити до 300 одиниць нового транспорту».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 26 грудня: «Цього року місто розпочало отримувати перші тролейбуси «Електрон», а у планах на 2020 рік – придбання 10 нових трамваїв та 100 автобусів за кошти Європейського інвестиційного банку, й придбання 100 тролейбусів з автономним ходом у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ви вже побачили на вулицях міста нові тролейбуси. До кінця березня 2020 року ми маємо отримати усі 50 тролейбусів. У січні наступного року ми оголошуємо тендер на придбання 10 нових трамваїв і 100 автобусів, а орієнтовно в квітні – тендер на 100 нових тролейбусів. Тобто від сьогоднішнього дня і приблизно через 15 місяців Львів має побачити до 300 одиниць нового транспорту. Тобто кардинально зміниться ситуація».

Як інформував «Щоденний Львів», на сесії ЛМР були прийняті чергові ухвали, необхідні для реалізації проекту «Міський громадський транспорт України», відповідно до якого ЛМР має намір придбати 100 нових автобусів і 10 нових трамваїв за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку під державні гарантії.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу