У Львові штрафували власників квартир у пам'ятках архітектури

12:32 15 травня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 15 травня, відбудеться примусове приведення до відповідності кольористики фасаду будинку №18 на вулиці Шолом-Алейхема.

У середу, 15 травня, на засіданні адмінкомісії при виконкомі Львівської міськради щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули 11 протоколів на фізичних осіб, які провели у своїх квартирах заміну дерев’яних вікон і балконних дверей на пластикові. Зокрема, адміністративна комісія наклала максимальний штраф у розмірі 1700 гривень на власників квартир у будинках №6 та №10 на вулиці Лепкого, №6 на вулиці Костюшки, №6, №8 та №9 на вулиці Гребінки й №11 на вулиці Стефаника.

Голова комісії, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, зазначив: «Сьогодні відбудеться примусове приведення до відповідності кольористики фасаду будинку №18 на вулиці Шолом-Алейхема. Власник приміщень на першому поверсі будинку №18 на вулиці Шолом Алейхема здійснив клаптикове фарбування фасаду – пофарбував фасад на першому поверсі у синій колір. Йому скерували попередження про перефарбування фасаду. Якщо сьогодні до 12.30 власник не вчинить жодних дій для вирішення цієї ситуації, то приведення кольористики фасаду у відповідність буде здійснено силами Галицької районної адміністрації».

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу