У Львові ще впродовж тижня асфальтуватимуть проспект Червоної Калини, – ЛМР

17:35 16 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк розповіла про те, які ще робити виконуватиме компанія «Онур».

«Роботи з асфальтування проспекту Червоної Калини триватимуть ще тиждень», – повідомили сьогодні, 16 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Ремонтники влаштовують на проїзній частині третій шар асфальту. Роботи з асфальтування дорожнього покриття планують закінчити через тиждень. Голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк зазначила: «На проспекті Червоної Калини покладено два шари асфальту, зараз компанія  «Онур» влаштовує третій шар асфальту. Роботи по асфальтуванню ще триватимуть шість-сім днів, далі компанія приступить до облаштування технічних тротуарів. Ці роботи ще триватимуть орієнтовно два тижні. Плануємо ще в цьому році зробити благоустрій біля трамвайної колії, облаштувати газони чорноземом і, якщо погодні умови будуть дозволяти, плануємо висадити червону калину на цьому проспекті».

Загалом, на сьогодні на проспекті Червоної Калини влаштовано асфальтобетонне покриття на площі 51721 квадратного метру, що становить 69% від загальної площі, передбаченої проектом. Влаштовано 9,6 кілометра бордюрів – 62% від передбачених проектом.  Вартість будівельних робіт на проспекті Червоної Калини за договором складає 83 мільйони 156 тисяч 719 гривень.

У 2015 році у міському бюджеті на цей об’єкт закладено 60 мільйонів гривень.  Відповідно до проекту, заплановано влаштувати дорожнє покриття з асфальту площею 74798 квадратних метрів, тротуари та велодоріжки площею 31257 квадратних метрів і встановлення 15,4 кілометра бордюрів.  У межах передбачених коштів у 2015 році планується виконати повний обсяг робіт з асфальтування проїзної частини основної дороги, а в 2016 році – завершити ремонт бічних проїздів. Замовник – департамент житлового господарства та інфраструктури. Генпідрядна організації – ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».

«Цього року в Сихівському районі виконано дуже багато робіт, – додала Ірина Маруняк. – Таких об’ємів робіт не було зроблено у жодному попередньому році. Відремонтували двори, тротуари, закінчуються роботи на проспекті Червоної Калини та на вулиці Сихівській. Ці дві вулиці є стратегічними для сихівчан. По цих магістралях йдуть великі потоки транспорту, тож буде зручніше, буде краще, буде легше для водіїв і для мешканців Сихівського району. Також закінчують роботи на вулиці Сихівській. Вже зроблені острівці безпеки, зроблені пішохідні переходи, нанесена розмітка. Необхідно ще завершити роботи щодо облаштування технічних тротуарів». 

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу