У Львові ще не підключені до каналізації більше ста вулиць

16:20 29 лютого 2016 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

У ЛМР запевнили в понеділок: «На каналізування вулиць в міському бюджеті передбачено близько 20 мільйонів гривень».

«У Львові тривають роботи з каналізування неканалізованих районів», – повідомили сьогодні, 29 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Зараз новий колектор прокладають на вулиці Бахматюка. Відтак, понад 25 будинків уже у квітні зможуть підключитися до міської каналізації. Начальник служби каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Васильченко розповів: «На замовлення міської ради ми облаштовуємо коллектор на цій вулиці, зокрема, плануємо прокласти 365 погонних метрів трубопроводу, змонтувати 14 каналізаційних колодязів. На сьогодні завершені роботи з каналізування вулиць Дріжджової, Горівської, Січневої».

У цьому році планується продовжити роботи з каналізування вулиць Ряснянської, Брюховецької, Січової, Полудневої, Тракт Глинянський, Болбочана, Тернової, Старознесенської, Подолинського, Тарасівської, Корецької, Запольської, Ярової, Поморянської тощо. На цей рік на каналізування вулиць в міському бюджеті передбачено близько 20 мільйонів гривень. На сьогодні у Львові неканалізованими залишаються понад 100 вулиць».

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу