У Львові розпочався Всеукраїнський форум ОСББ

12:36 20 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер у міськраді, найбільш успішні й прогресивні діячі сфери ЖКГ з усієї країни вже всьоме дискутуватимуть у Львові та обмінюватимуться досягненнями й думками щодо можливості втілення якісних змін.

 У Львові розпочався Всеукраїнський форум ОСББ (об'єднань співвласників багатоквартирних будинків), який триватиме упродовж двох днів. Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що найбільш успішні й прогресивні діячі сфери ЖКГ з усієї країни вже всьоме дискутуватимуть у Львові та обмінюватимуться досягненнями й думками щодо можливості втілення якісних змін.

Зокрема, сьогодні вони зможуть подискутувати про правові аспекти та енергоефективність у сфері ЖКГ. Відбудеться також екскурсія до ОСББ «Оберіг», яке є зразком для усіх львівських ОСББ.

Другий день форуму буде присвячений темі управительства та можливостям перетворити діяльність керівника ОСББ із волонтерства на повноцінну кар’єру. Організатори та партнери форуму – Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу