У Львові розпочалися збори офіцерів підрозділів цивільно-військового співробітництва | Новини Львова

У Львові розпочалися збори офіцерів підрозділів цивільно-військового співробітництва

15:05 29 травня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

У Львові розпочалися під керівництвом начальника управління цивільно-військового співробітництва, полковника Олексія Ноздрачова, методичні (фахові) збори з особовим складом структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Державної прикордонної Служби України та Національної гвардії України.

Про це повідомили в середу, 29 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Метою зборів, які відбуваються на базі Національної академії сухопутних військ, є підвищення рівня індивідуальних спроможностей та вдосконалення практичних вмінь фахівців цивільно-військового співробітництва (СІМІС), а також обмін практичним досвідом у виконанні функціональних обов’язків».

«У ході виступу перед присутніми, начальник управління цивільно-військового співробітництва, полковник Олексій Ноздрачов розповів про пріоритети подальшого розвитку структури та наявні проблемні питання, які будуть вирішені найближчим часом з метою підвищення спроможностей СІМІС. Під час зборів перед офіцерами структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України виступатимуть представники Управління СІМІС,  Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Центру з питань цивільних осіб в умовах конфлікту («CIVIC»)», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу