У Львові розпочали ремонт вулиці Устияновича (оновлено) | Новини Львова

У Львові розпочали ремонт вулиці Устияновича (оновлено)

16:16 12 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова пообіцяв: «До кінця цього місяця основний обсяг робіт на вулиці Устияновича буде зроблено, буде нормальний заїзд у «Львівську Політехніку».

«Розпочалися ремонтні роботи на вулиці Устияновича. Тут зараз влаштовують дорожнє корито», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, ле також поінформували:

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, основні роботи мають завершити до кінця жовтня. Також буде реконструйовано сквер, де планують висадити чимало дерев. Андрій Садовий також повідомив:

«Я приїхав перевірити, як ведуться роботи на вулиці Устияновича. До кінця місяця повністю вулиця Устияновича має бути завершена і має бути нормальний проїзд до Львівської Політехніки.

Наступний етап – це поєднання з вулицею Шептицького. Ми знайшли порозуміння усіх сторін, ми жодним чином не строюємо нікому проблем. Основою є сам сквер, який нормально збережений, тут ми будемо робити дуже якісну реконструкцію, будемо залучати усі громадські організації.

Також цього року маємо висадити дуже багато нових дерев. Будемо висаджувати дерева, паралельно будемо проводити роботи, щоб цей транспортний вузол отримав нове якісне дихання. 

Тут треба багато дерев посадити, бо дерева – це життя. В парку також плануємо висаджувати дерева. Будемо це робити спільно з громадськістю.

Ця територія має дуже сильну енергетику. Собор святого Юра, пам’ятник митрополиту Андрею, сам сквер – це константи. По дорозі було багато дискусій, але проектанти знайшли повне порозуміння, це об’єднало усіх, дуже інтелігентно, в спокої проводимо роботи, щоб люди мали можливість користатись громадським транспортом – тролейбусами, автобусами.

До кінця цього місяця основний об’єм робіт на вулиці Устияновича буде зроблено, буде нормальний заїзд у «Львівську Політехніку». Цей парк має стати окрасою, це буде великий пішохідний простір.

Ми йдемо традицією, якою йдуть європейські столичні міста, коли збільшується громадський простір. Робота була складна, але знайшли порозуміння. Крок за кроком йдемо вперед».

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради,Є де навдовзі поінформували також:

«У рамках реконструкції площі Святого Юра, стартували ремонтні роботи на вулиці Устияновича. Тут вже провели роботи з відновлення водостоків та комунікацій, зараз влаштовують дорожнє корито.

Також реконструюватимуть сквер, де планують висадити чимало дерев. директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза відзначив:

«Ми знайшли порозуміння з усіма сторонами, які були задіяні в дискусії щодо проекту реконструкції площі, та погодили з архітектором внесення відповідних коригувань, які б дозволили не заходити на територію парку. Роботи маємо завершити якомога швидше, щоб відкрити проїзд від вул. Листопадового Чину – Устияновича до Львівської політехніки. Інші роботи продовжуватимуться трохи пізніше, коли будуть відповідні погодні умови». 

За  словами Олега Берези, початково проект передбачав, що дорога повинна заходити прямо в парк, а відтак – необхідно було зрізати певну кількість дерев. Однак, у зв’язку з громадським спротивом, проектанти були змушені піти на зустріч активістам і відкорегувати проект так, аби не довелося зачіпати зону скверу.

Окрім цього, зараз тривають роботи з відновлення руху тролейбусу. Як відзначив Олег Береза, площа є надзвичайно важливою транспортною артерією, яка повинна зв’язувати вулицю Наукову та інші райони Львова з центром, відтак, місто робить все можливе, аби якомога швидше виконати роботи і відкрити проїзд.

Олег Береза підкреслив: «У наших пріоритетах завжди є розвиток екологічно чистого транспорту».

Закінчити роботи на вулиці Устияновича мають намір через 2-2,5 тижні. Тобто орієнтовно – наприкінці місяця».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:42 14 липня 2020 р.

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

У вівторок, 14 липня, на Львівщині біля самовільного будівництва церкви УПЦ (МП) в Золочеві по вул. Труша, 9 зібралися десятки людей і вимагають, аби люди з-за брами вийшли до громади

Рубрика: Ситуації

20:21 14 липня 2020 р.

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

Українці знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

ЄС обмежив в'їзд для жителів ще двох країн

Суд у Львові конфіскував понад 8 тонн спортивного взуття

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Кардинал з Ватикану освятить нову церкву у Львові

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу