У Львові розпочалося засідання обласної Ради регіонального розвитку

17:10 26 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини представлять бачення й підхід до розроблення середньострокового дороговказу з виконання робіт на різних об’єктах до 2021 року.

У понеділок, 26 листопада, у Львові розпочалося засідання обласної Ради регіонального розвитку, оскільки в кожному регіоні країни повинні бути розроблені плани перспективного розвитку територій. Ці плани будуть містити позиції із основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019-2021 років.

У Львівській області процес формування такого плану перспективного розвитку територій розпочали зі засідання Ради регіонального розвитку Львівщини. Серед його учасників – керівники структурних підрозділів ОДА, керівники територіальних органів ЦОВВ, міські, сільські, селищні голови, голови ОТГ, керівники обласних організацій, керівники правоохоронних органів, представники громадськості та ЗМІ.

За словами заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Романа Филипіва, на Раді будуть представлені бачення та підхід до розроблення такого середньострокового дороговказу із виконання робіт на різних об’єктах до 2021 року. Процес формування перспективного плану включатиме консультації з громадськістю, бюджетними фахівцями та експертним середовищем.

Про це повідомили в понеділок, 26 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу