У Львові розпочалося громадське обговорення проекту ДПТ біля мотозаводу

17:45 12 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Громадське обговорення проекту детальний план території у районі вулиці Городоцької, ТзОВ «Львівський мотозавод» у Львові та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 12 березня 2020 року.

В управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомили в середу, 12 лютого, що сьогодні в рубриці «Проекти детальних планів територій» на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» оприлюднили проект детального план території у районі вулиці Городоцької й ТзОВ «Львівський мотозавод» у Львові та звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території. Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради.

Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДІПМ ДП «Містопроект». Підстава розроблення проекту детального плану території — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №16 від 5 січня 2018 року.

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме з 12 лютого до 12 березня 2020 року. 25 лютого о 18:00 в приміщенні Залізничної районної адміністрації на вулиці Виговського, 34 розпочнеться  громадське слухання проекту детальний план території у районі вулиці Городоцької й ТзОВ «Львівський мотозавод» у Львові,

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального план території у районі вулиці Городоцької й ТзОВ «Львівський мотозавод» у Львові знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

Як інформував «ЩЛ», у Львові хочуть будувати житло на садових ділянках.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:10 21 лютого 2020 р.

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У п’ятницю, 21 лютого, в районних адміністраціях Львова триватимуть до 17.00 чергові зустрічі у форматі «дня відкритих дверей» для учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і родичів полеглих на війні.

Рубрика: Ситуації

15:48 21 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині – 22 мільйонери

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У Львові контролера можна буде впізнати за металевим жетоном

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу