У Львові хочуть будувати житло на садових ділянках

15:40 31 січня 2020 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

В урочищі Клепарів мають намір змінити цільове призначення земельних ділянок зі садових на житлові.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 січня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Там також розповіли, що в «Smart-бібліотеці» відбулося в межах громадського обговорення громадське слухання проєкту детального плану території у районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Представниця замовника – управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради – Наталія Кудлик повідомила, що проєкт детального плану території розроблений згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №448 від 27 квітня 2018 року. У проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території ділянки площею 1,7106 га.

Генеральний архітектор проєкту Роман Андрусишин повідомив: «Це вже третій аналогічний детальний план території у цьому житловому масиві, на якому ще за радянських часів надали ділянки садовим товариствам. Зараз власники цих земельних ділянок, більшість з яких уже приватизована, мають намір будувати тут житлові будинки. Тому пропозиція від кооперативу – змінити цільове призначення земельних ділянок зі садових на житлові, аби мати повноцінне житло, інженерне забезпечення, можливість прописки, поштової адреси».

Роман Андрусишин  також зазначив: «Район – дуже тихий. Тут вузенькі вулички, відсутні інженерні комунікації, окрім електрики. Аби був зручний доїзд до будинків, архітектор пропонує зробити односторонні проїзди шириною 3,5 метра з влаштуванням тротуарів. Це передбачає вилучення у власників земельних ділянок близько 1 м з кожної сторони. Приклад таких проїздів у Львові уже є. Також на цій території розвиватимуть громадську забудову, зокрема, пропонують збудувати дитячі садочки. Є два варіанти. За першим місто може викупити ділянку для садочка, а другий варіант – влаштувати приватний дитячий садочок».

Завідувачка сектором громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Дзвенислава Челепіс повідомила, що письмові пропозиції можна подавати до 17 лютого 2020 року через Центри надання адміністративних послуг. Із проєктом детального плану території у районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів можна ознайомитися в рубриці «Проекти детальних планів територій» на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто».

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили п’ятницю, 31 січня, рішення щодо забудов.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу