У Львові розпочалася конференція головних прикордонників п’яти держав

12:20 2 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У дзеркальній залі Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької обговорюють покращення взаємодії між прикордонними та митними відомствами й сучасні та прогнозовані виклики та загрози на спільному кордоні України та ЄС.

«Сьогодні, 2 грудня, о 10:00 у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочалася перша зустріч Глав прикордонних та митних відомств України та сусідніх країн-членів ЄС – Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії», – повідомили сьогодні, 2 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

Зокрема, зі словами вітання учасників конференції виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який зазначив: «Я маю велику честь вітати вас на Львівщині. Ця зустріч є дуже знаковою, оскільки з 1 січня 2016 року набирає чинності угода про зону вільної торгівлі України з ЄС. Сьогодні ми маємо чудову можливість  по-новому обговорити питання транскордонного співробітництва. А також приділити особливу увагу покращенню роботи пропускних пунктів на кордонах та розвитку транспортної логістики. Таким чином намагатимемось об'єднувати економічні зусилля наших держав».

За словами очільника області, торгівельна співпраця нашої держави з ЄС – чудова нагода ще раз продемонструвати спільні дії у європейському напрямку. Зокрема, об'єднати зусилля для кращого європейського співробітництва у політичній та економічні сферах. 

Адже саме Львівщина є регіоном, через який проходять важливі європейські торгівельні та туристичні шляхи між Україною та ЄС. Нагадаємо, що на конференції йтиметься про покращення взаємодії між прикордонними та митними відомствами п’яти держав, а також про сучасні та прогнозовані виклики і загрози на спільному кордоні України та ЄС».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу