У Львові ремонтують відстійники очисних споруд

17:00 26 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Для комплексної реконструкції очисних споруд Львова потрібні сотні мільйонів євро.

У прес-службі Львівської міськради розповіли у вівторок, 26 березня, «На каналізаційних очисних спорудах, які знаходяться на балансі «Львівводоканалу», тривають впродовж останніх років масштабні роботи з реконструкції. З 2016 по 2018 рік на ремонтні роботи на очисних спорудах з міського бюджету спрямували 23 мільйони гривень. Цього року передбачається скерувати 40-45 мільйонів гривень».

«Станом на сьогодні ремонтні роботи відбуваються на трьох первинних відстійників діаметром 20 та 40 метрів на майданчикуспоруд КОС 1-2, а також капітальний ремонт первинних відстійників та мулоущільнювача на КОС 3-4, ремонт аераційної системи та проведення бетонних робіт аеротенку № 6 КОС 1-2», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Очисні споруди Львова повністю виконують свою функцію з очистки стоків –  вода після очисних потрапляє в Полтву з відповідними нормативами, які передбачені чинним законодавством України.  Очисні споруд Львова очищують усі стоки, які утворюються в місті – промислові і побутові».

Олександр Одинець також зауважив: «Звичайно, що наші очисні потребують комплексної реконструкції, адже збудовані ще 60-х роках минулого століття. Однак для комплексної реконструкції потрібні дуже великі кошти – це сотні мільйонів євро. Тому працюємо комплексно і залучаємо кошти як міського бюджету, так і кошти іноземних фінансових інституцій. Зокрема, реалізовуємо проект по будівництву біогазового комплексу, який фінансується ЄБРР, що дасть можливість більш глибокої очистки стоків і зменшить об’єм мулу, тобто осаду, який залишається після первинної очистки стоків».

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу