У центрі Львова ремонтують фасади шести будинків

16:22 20 липня 2016 р.

  • 0


Фото: 032.ua

У міськраді запевнили: «На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі».

«Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, розпочинаються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків №36 на вулиці Староєврейській, № 10 вулиці Лесі Українки та №29 вулиці Федорова. Також продовжуються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків №23на вулиці Крушельницької, №18 на площі Ринок і №34 та вулиці Краківській», – повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«На замовлення управління охорони історичного середовища у липні-серпні 2016 року розпочнеться виконання ремонтно-реставраційних робіт фасаду будинку №36 на вулиці Староєврейській. Фінансування робіт здійснюватиметься за кошти бюджету міста та спільного з українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова». Виконавець робіт – ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс».

Також за кошти міського бюджету заплановано виконання ремонтно-реставраційних робіт фасадів будинків №10 на вулиці Лесі Українки та №29 на вулиці Федорова. Виконавець робіт на вулиці Лесі Українки – ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс», на вулиці Федорова  ПП «Еталон-Ком».

Тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку №23 на вулиці Крушельницької. Роботи розпочато у 2015 році. За кошти міського бюджету здійснюється реставрація фасаду, спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» профінансовано реставрацію вікон. Виконавець робіт — Колективне підприємство «Центр Комплекс».

Також тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку №18 на площі Ринок. У 2015 році виконано реставрацію на рівні другого-третього поверхів, у 2016 році проводяться роботи з реставрації каменю першого поверху. Виконавець робіт — ПП «Еталон-Ком».

Розпочаті у 2015 році роботи з реставрації фасаду будинку №34 на вулиці Краківській, 34 продовжуються у 2016 році. Виконавець робіт — ЗАТ ПБО «Львівміськбуд». Як повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, «кам'яниця збудована на початку XIX століття, є цікавим зразком пізнього львівського класицизму зі скульптурним оздобленням в стилі французького ампіру відомого скульптора Антона Шімзера» 

На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:17 1 червня 2020 р.

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

6 поїздів далекого сполучення розпочнуть свою роботу: потяги №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772/771 Хмельницький-Київ.

Рубрика: Ситуації

12:16 1 червня 2020 р.

Львів скерував спортсменів-пікетувальників до обласної влади

Під стінами Львівської міської ради зібрались пікетувальники, які вимагали відкриття спортивних центрів і басейнів. З ними зустрівся керівник міського управління спорту Антон Нікулін.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Карантин на Львівщині продовжили до 5 червня

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

На ПП "Краківець" митники знайшли сигарети у вантажівці з брикетами

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу