У центрі Львова ремонтують фасади шести будинків

16:22 20 липня 2016 р.


Фото: 032.ua

У міськраді запевнили: «На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі».

«Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, розпочинаються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків №36 на вулиці Староєврейській, № 10 вулиці Лесі Українки та №29 вулиці Федорова. Також продовжуються ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинків №23на вулиці Крушельницької, №18 на площі Ринок і №34 та вулиці Краківській», – повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«На замовлення управління охорони історичного середовища у липні-серпні 2016 року розпочнеться виконання ремонтно-реставраційних робіт фасаду будинку №36 на вулиці Староєврейській. Фінансування робіт здійснюватиметься за кошти бюджету міста та спільного з українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова». Виконавець робіт – ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс».

Також за кошти міського бюджету заплановано виконання ремонтно-реставраційних робіт фасадів будинків №10 на вулиці Лесі Українки та №29 на вулиці Федорова. Виконавець робіт на вулиці Лесі Українки – ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс», на вулиці Федорова  ПП «Еталон-Ком».

Тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку №23 на вулиці Крушельницької. Роботи розпочато у 2015 році. За кошти міського бюджету здійснюється реставрація фасаду, спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» профінансовано реставрацію вікон. Виконавець робіт — Колективне підприємство «Центр Комплекс».

Також тривають ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку №18 на площі Ринок. У 2015 році виконано реставрацію на рівні другого-третього поверхів, у 2016 році проводяться роботи з реставрації каменю першого поверху. Виконавець робіт — ПП «Еталон-Ком».

Розпочаті у 2015 році роботи з реставрації фасаду будинку №34 на вулиці Краківській, 34 продовжуються у 2016 році. Виконавець робіт — ЗАТ ПБО «Львівміськбуд». Як повідомила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, «кам'яниця збудована на початку XIX століття, є цікавим зразком пізнього львівського класицизму зі скульптурним оздобленням в стилі французького ампіру відомого скульптора Антона Шімзера» 

На замовлення районної адміністрації будуть виконані роботи з заміни дахового покриття, на замовлення управління охорони історичного середовища виконуються реставраційні роботи фасадів будівлі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу