У Львові ремонтують дорожнє полотно й хідники одразу на декількох вулицях (перелік)

10:00 24 вересня 2014 р.


Фото: lad-group.info

Як запевнили в середу «Щоденний Львів» у прес-службі міськради, більшість робіт, запланованих по титульних списках, районні адміністрації вже провели.

У прес-службі міськради запевнили сьогодні, 24 вересня,  «Щоденному Львову», що в місті завершують ремонти дорожнього полотна та хідників. У повідомленні також зазначено:

«Більшість робіт, запланованих по титульних списках, районні адміністрації вже провели. Також до відновлення тротуарів біля будинків активно долучаються мешканці та підприємці. На деяких об’єктах роботи тривають – на вулицях Куліша, Джорджа Вашингтона, Зеленій, Кульчицької тощо. 

Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський розповів: «Вчора проводили роботи на вулиці Пасічній, де недавно сталось ДТП. Тривають роботи з облаштування острівців на вулицях Джорджа Вашингтона й Зеленій. Біля нового кільця маємо облаштувати три острівці. Сьогодні плануємо розпочинати роботи на вулиці Барвінських».

Також у Личаківському районі тривають робот з ремонту частини вулиці Польової на ділянці від вулиці Старознесенської до залізничного переїзду. Тут відновлюють дорожнє покриття, до 15 жовтня роботи мають завершити. Вартість ремонту цієї вулиці – близько 600 тис. грн. Крім того, у співфінансуванні з «Епіцентром» триває будівництво нової дороги між вулицями Кукурудзяною та Богдана Хмельницького.

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк повідомила: «Зараз ще тривають роботи на вулицях Джорджа Вашингтона й Зеленій з облаштування транспортного кільця. Також спільно з мешканцями робимо дорогу та тротуари на вулиці Івана Франка, 163. Мешканці закупили тротуарну плитку та інші матеріали на 27 тис грн. Інші, заплановані на цей рік ремонти, вже завершили».

Своєю чергою, голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор розповів: «Ми зараз робимо вулицю Кульпарківську, 143, вулиці Володимира Великого, 71. Спільно з мешканцями ремонтуємо вулицю Кобринської. Мешканці закупили матеріали, а ми забезпечуємо виконання робіт».

Натомість в.о. голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля зазначив: «Зараз у нас ще тривають роботи на вулицях Під Дубом, Цеховій, Газовій. Ці об’єкти ремонтують за кошти інвесторів. За кошти міста ремонтуємо вулицю Куліша». 

Своєю чергою, голова Залізничної районної адміністрації Ірина Гримак повідомила: «Тривають роботи на вулиці Кульчицької. Там поки влаштовано один шар асфальту, роботи триватимуть до 1 жовтня орієнтовно, залежно від погодних умов. Також за кошти підприємців та мешканців тривають роботи з облаштування тротуарів на вулиці Кульчицької. Плануємо цього року повністю закінчити по парній стороні».

Натомість голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко розповів: «Зараз у нашому районі проводяться ремонти дорожнього полотна на вулиці Хвильового, 31-33, вулиці Грінченка, будемо робити на вулиці Тичини (від вулиці Мазепи до вулиці Хвильового). Цього тижня завершили ремонт тротуарів на вулицях Батуринській, Мазепи, 39, починаємо роботи на вулицях Б. Хмельницького, Масарика, Панча».

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу