У Львові реконструюють освітлення на в’їздах у місто

19:48 19 листопада 2019 р.

У 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їздах в місто, зокрема — на вулицях Шевченка, Кульпарківській, Стрийській, Городоцькій і Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди в місто на вулицях Хмельницького й Липинського.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Цього року ми освітили в’їзди у місто. Так, ми планували 6 в’їздів у місто освітлити. Станом на сьогоднішній день проведено освітлення 5 в’їздів. Зокрема, вул. Стрийська, вул. Личаківська, вул. Городоцька, вул. Шевченка і вул. Кульпарківська. Станом на сьогоднішній день проводяться роботи на вул. Богдана Хмельницького, а також ремонт і реконструкцію освітлення на вул. Липинського.

Загалом вся робота із зовнішнього освітлення поділена на дві частини: перша — реконструкція освітлення на певних вулицях, а друга — ситуативна, коли перестає працювати одна лампочка і в екстреному режимі виїжджає бригада, яка усуває недоліки", — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Перелік об’єктів за даними ЛКП «Львівсвітло», які планують завершити до кінця року:

вул. Стрийська (від в. Хуторівки до межі міста) (виконано);

вул. Городоцька (від початку мосту до кільцевої дороги) (виконано);

вул. Шевченка (від с. Рясне від ТЦ"ВАМ" до межі міста) (виконано);

вул. Кульпарківська (від вул. В. Великого до в. Трускавецької) (виконано);

вул. Личаківська (від вул. Пасічної до Букової (низ)) (виконано);

вул. Б. Хмельницького (від вул. Липинського до межі міста);

вул. Липинського.

«Ми замінюємо опори на оцинковані, встановлюємо LED-лампи, які дають можливість економити до 30% електроенергії і також ми ховаємо кабелі під землю. Якщо раніше, коли встановлювали освітлення, то часто ми могли бачити як кабелі висіли у повітрі, то тепер ми за новою технологією проводимо освітлення таким чином, що кабеля заховані під землю», — додав в. о директора департаменту житлово-комунального господарства Олександр Одинець.

Нагадаємо, у серпні цього року ЛКП «Львівсвітло» оголосило тендер на реконструкцію освітлення вулиці Богдана Хмельницького, у якому перемогло підприємство «ЛК Енерголюкс». 30 вересня із ним підписали договір на виконання робіт. Відомо, що вартість становить 13,868 млн грн.

Зазначимо, що у 2019 році передбачено в бюджеті розвитку близько 28 млн. грн. на реконструкцію зовнішнього освітлення.

До того ж, у Львові триває капітальний ремонт зовнішнього освітлення храмів. Так, цьогоріч планують освітлити 11 церков, а також капітально відремонтувати освітлення пам’ятника Королю Данилу Галицькому та телевежі.

dailylviv.com

До теми

12:32 2 липня 2022 р.

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Міський голова Львова зібрав сьогодні оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як треба діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу