У Львові передбачили на реконструкцію зовнішнього освітлення 20,6 млн. гривень

14:50 26 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові облаштували в 2019 році освітлення на вулицях при в’їзді у місто, зокрема – на вулицях Шевченка, Кульпарківській, Стрийській, Городоцькій і Личаківській.

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, у Львівській міськраді. Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла на апаратній нараді: «До кінця року планують освітити в’їзди у місто на вулицях Липинського і Богдана Хмельницького».

Ірина Маруняк також зазначила: «Цього року ми освітили в’їзди у місто –встановили нові світильники, «LED»-лампи та оцинковані стовпи. Тепер освітлення виглядає зовсім по-іншому. Ми вже виконали освітлення вулиць Шевченка, Кульпарківської, Стрийської, Городоцької та Личаківської. Наразі усе освітлення там відповідає нормам».

«У  2019 році передбачено в бюджеті розвитку 20,6 млн. гривень на реконструкцію зовнішнього освітлення, у тому числі освітлення на в’їздах в місто – 18,6 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 19 лютого 2020 р.

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія братиме участь у цих змаганнях уперше.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу