У Львові реалізували п’ять із 38-ми проектів громадського бюджету

10:10 9 серпня 2018 р.


Фото: lviv.pb.org.ua

Керівник секретаріату ЛМР Юрій Лукашевський запевнив: «Маємо позитивну динаміку реалізації проектів громадського бюджету Львова».

Про це розповіли на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також уточнили: «У період 2017-2018 років було визначено 38 проектів – переможців громадського бюджету. З них п’ять уже реалізовано, 31 реалізується згідно з затвердженими графіками, лише щодо двох є відставання від графіку із об’єктивних причин. Про це повідомив на загальноміській апаратній нараді ЛМР начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

«Серед реалізованих – чотири проекти, де розпорядником коштів є управління освіти ЛМР. Це, зокрема, проект №29 «IT-лабораторія в СЗШ № 98», проект №32 «Доброю дорогою до найкращої школи №32», проект № 84 «Учнівська парта як запорука здоров'я», проект №104 «Відеоспостереження як один з елементів безпеки школи». Розпорядником коштів ще одного реалізованого проекту є Галицька районна адміністрація. Це проект №43 «Технічна модернізація та енергозбереження для «Пласту» у Львові», – поінформували також на порталі депутатів.

«Загалом, як зазначив Юрій Лукашевський, ситуація з об’єктами на 2017-2018 роки є нормальною. Дещо гіршою  ситуація з проектами, перехідними за 2016-2017 років. З перехідних 20 об’єктів вже реалізовано п’ять, ще 13 знаходяться на стадії реалізації, з них два потребують більшої уваги виконавців. Також ще раніше повідомлялося, що два проекти не будуть реалізовані з об’єктивних причин», – розповіли також на порталі депутатів.

«На завершення доповіді Юрій Лукашевський нагадав, що вже через тиждень, з 15 серпня, розпочнеться третій «сезон» громадського бюджету Львова. Стартує подача проектів. Мешканці зможуть подавати свої ідеї до ЛМР», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

12:14 9 травня 2021 р.

Зі Львова до Варшави перевозили тисячі штук тварин, які охороняє Вашингтонська конвенція

Польські прикордонники запобігли контрабанді 14 кілограмів п’явок. На контрольно-пропускному пункті Гребенне представники Прикордонної служби виявили в рейсовому автобусі, що прямував з України до Польщі, мішки, в яких були сховані п’явки.

Рубрика: Ситуації

22:04 8 травня 2021 р.

Поїздки в ЄС: названо терміни запуску COVID-паспортів

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен назвала терміни запуску системи сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної інфекції. Система може заробити в Євросоюзі вже в червні.

Рубрика: Ситуації

21:39 8 травня 2021 р.

70 ретроавтомобілів проїхали Львівщиною 140 кілометрів (фото, відео)

70 автомобілів, яким більше 30 років, проїхали дорогами Львівщини. Протяжність маршруту 140 кілометрів. На ретропробіг з'їхалися екіпажі не лише з Львіщини, але й інших областей України, зокрема, Волині, Рівненщини, Київщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу