У Львові прийняли рішення про розширення одного з цвинтарів

17:19 24 липня 2020 р.

Фото до новини


Фото: Петро Задорожний

Сесія ЛМР підтримала ухвалу «Про затвердження внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища (зміна 1) та надання ЛКП „Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско, у тому числі з метою протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv..

«Мова про ділянку площею 30.5 га, яка вже є у користуванні Голосківського цвинтаря, і зараз йдеться про юридичне оформлення користування. Для цього і була потреба у коригуванні детального плану території», — доповів Сергій Коровайник, в.о. директора департаменту містобудування ЛМР.

Відповідно до прийнятої ухвали, департамент містобудування має здійснювати відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок, відповідно до затвердженої містобудівної документації внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища, та надати ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 30,5 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в урочищі Голоско за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
Нагадаємо, у Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів