У Львові прийняли рішення про розширення одного з цвинтарів

17:19 24 липня 2020 р.


Фото: Петро Задорожний

Сесія ЛМР підтримала ухвалу «Про затвердження внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища (зміна 1) та надання ЛКП „Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско, у тому числі з метою протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv..

«Мова про ділянку площею 30.5 га, яка вже є у користуванні Голосківського цвинтаря, і зараз йдеться про юридичне оформлення користування. Для цього і була потреба у коригуванні детального плану території», — доповів Сергій Коровайник, в.о. директора департаменту містобудування ЛМР.

Відповідно до прийнятої ухвали, департамент містобудування має здійснювати відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок, відповідно до затвердженої містобудівної документації внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища, та надати ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 30,5 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в урочищі Голоско за рахунок земель, що не надані у власність або користування.
Нагадаємо, у Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу