У Львові прибирають сніг десятки одиниць техніки

09:10 13 січня 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Починаючи з п’ятої години ранку ранку, вони розчищають дороги й тротуари, посипають схили та підйоми піско-соляною сумішшю.

Зокрема, голова Залізничної районної адміністрації Ірина Гримак запевняє: «З п’ятої години ранку у нашому районі працювали чотири піскосії. Пізніше залучили до роботи ще два трактори»

Натомість у Франківському районі до прибирання вулиць від снігу та ожеледиці залучили п’ять піскосіїв і три підмітальні машини. А в Шевченківському районі загалом працювали зранку дев’ять одиниць снігоприбиральної техніки. 

Протягом дня до прибирання також залучатимуть снігоприбиральну техніку. Про це повідомляє сьогодні, 13 січня, прес-служба міської ради, яка невдовзі вона ж доповнила свою інформацію наступною:

У Галицькому районі працювало чотири піскорозкидувачі та два трактори. Ще два трактори чергували. Загалом використали 20 куб. м. піскосуміші.

У Франківському районі використали 40 куб. м. піскосуміші, а до прибирання снігу було залучено п’ять піскорозкидувачів, чергували стільки ж підмітальних машин і два трактори.

У Залізничному районі станом на сьому годину чергували два грейдери, шість підмітальних машин, працювало чотири піскорозкидувачі, навантажувач і два трактори. Використали 20 куб. м. піскосуміші.

У Шевченківському районі використали 24 куб. м. піскосуміші, працювало чотири піскорозкидувачі, навантажувач, два трактори. 

У Личаківському районі чергували дві підмітальні машини, стільки ж тракторів, працювали також чотири піскорозкидувачі та навантажувач. Використано куб. м. піскосуміші. У Сихівському районі використали 24 куб. м. піскосуміші, чергували дві підмітальні машини, піскорозкидувач, три трактори, працювали два піскорозкидувачі, навантажувач та трактор. 

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, загалом станом на сьому годину ранку в місті для посипання вулиць використано 144 куб. м. піскосуміші. 

 

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу