У Львові провели торік 237 конференцій

12:15 9 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Більшість учасників конференцій обирали для нічлігу в нашому місті готелі (65%).

«У Львові провели дослідження конференц-індустрії», – повідомили сьогодні, 9 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж 2015 року Інститут міста на замовлення ЛКП «Агенція із підготовки подій» проводив дослідження конференц-індустрії міста Львова. За цей час було опитано 12 організаторів та 410 делегатів найбільших конференцій, які відбувалися у Львові протягом року. 

Згідно з результатами дослідження, більшість опитаних перебуває у Львові від 2 до 3 днів (78%). Середня тривалість перебування делегатів у місті під час конференції становить 2,29 дня. 

Здебільшого делегати дістаються до Львова потягом (67%), власним або службовим авто (25%), рейсовим автобусом скористались 5%, а літаком – 3% від усіх опитаних відвідувачів конференції.  Для нічлігу респонденти зазвичай обирають готелі (65%), на другому місці – орендовані квартири (13%), на третьому – хостели (10%), зрідка делегати зупиняються у друзів чи родичів (9%), ще частина не залишається на ніч у місті (3%). 

Що стосується структури витрат, то під час відвідування конференції у Львові, респонденти схильні витрачати найбільше коштів на саму участь у заході (28% від загальної суми витрат, що становить близько 1700 гривень) та проживання в місті (25% від загальної суми витрат, що становить трохи більше ніж 1500 гривень). Одна особа витрачає в середньому 791 гривень упродовж одного дня перебування у Львові (у порівнянні з 650 гривень у 2014 році). 

Упродовж 2015 року у Львові відбулося 237 конференцій, у яких взяли участь близько 38 тисяч делегатів. Найпопулярнішими галузями конференцій, відповідно до даних ЛКП «Агенція з підготовки подій», є медицина (40% від загальної кількості заходів), наука (38%), ІТ (10%), бізнес (8%) та економіка (4%). 

Економічна вигода для міста від проведення 10 конференцій (організатори яких надали інформацію про виручені та витрачені кошти) у 2015 році становила 10 489 778, 00 гривень. Директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук зазначила: «Таке дослідження було критично важливим для кращого розуміння учасників та організаторів конференцій, які є нашою цільовою аудиторією. Завдяки йому ми можемо краще розуміти, який пакет послуг може запропонувати місто, щоб делегати залишилася максимально задоволеним, а організатори – знову обирали Львів для своїх конференцій».

ЛКП «Агенція з підготовки подій» («Lviv Convention Bureau») є підрозділом Львівської міської ради. Його метою є розвиток конференц-індустрії міста та супровід організаторів у проведенні конференцій у Львові».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу