У Львові проведуть слухання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу

11:40 21 січня 2019 р.

  • 0
  • 417


Фото: wikimapia.org

У п’ятницю, 25 січня, о 15:00 у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації розпочнуться громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вулиці Пластовій, 13у Львові.

Про це повідомили в понеділок, 21 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Громадські слухання проводяться відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля затвердженого постановою Кабінету міністрів України №989 від 13 грудня 2017 року. Відповідно до порядку проведення, організатором цих слухань є представник Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди)».

«Організатор громадських слухань забезпечує реєстрацію учасників громадських слухань та виступів учасників у відповідних журналах, забезпечує відеофіксацію, здійснює головування від час проведення громадських слухань та готує протокол громадських слухань. Основним завданням цих громадських слухань є виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності», – поінформували також у міськраді.

«Під час підготовки висновку з оцінки впливу на довкілля Мінприроди розглядає кожне подане зауваження та пропозицію та приймає рішення про повне або часткове врахування чи обґрунтовано відхиляє його. Таким чином, рішення, прийняте Мінприроди при видачі висновку, буде максимально об’єктивним та всебічним», – розповіли також у міськраді.

«Проведення жодних голосувань під час громадських слухань не передбачається та не є їх метою. Протокол та звіт про громадське обговорення з усіма журналами реєстрацій та зазначеними запитаннями та пропозиціями учасників буде опубліковано у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:15 16 лютого 2019 р.

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення з постом прикордонників двоє людей

27-річний водій автомобіля «Фольксваген Пасат» зі Старосамбірського району не впорався в суботу, 16 лютого, з керуванням у селі Заріччя, з’їхав у кювет та в’їхав у будівлю недіючого поста прикордонників.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 1056

12:00 16 лютого 2019 р.

На Львівщині врятували двох туристів

Працівники Славської пошуково-рятувальної частини надали 15 лютого на лижній трасі гори Високий Верх допомогу двом травмованим туристам-лижникам.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 405

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу