У Львові проклали цього року 13,42 кілометра каналізаційних мереж

16:15 28 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міському бюджеті на 2017 рік передбачили на каналізування неканалізованих районів 48,5 млн. гривень.

У Львівській міськраді запевнили сьогодні, 28 грудня, що в 2017 році у Львові проклали 13,42 кілометра каналізаційних мереж, керуючись при цьому «Комплексною програмою модернізації каналізаційного господарства Львова». Зокрема, у ній передбачили каналізування неканалізованих районів загальною вартістю 205 мільйонів 280 тисячі гривень.

У міськраді також стверджують: «Зокрема, виконано роботи з каналізування району вулиць Ряснянської, Брюховицької, Станційної, Зимновідської, Січової, Полудневої, Тракт Глинянський (Кошової , вулиці Козацької, Табірної та  Яричівської), Лучкая й Світлої, побудовано напірно-самотічні каналізаційні колектори в селищі Рудне, виготовлено проектно-кошторисну документацію для каналізування району вулиць Тарасівської й Подолинського, району «Стара Левандівка» (вулиці На Чвертях, Олесницького, Загородня, Пропелерна, Моторна, Чижевського, Чечета, Каганця, Мацієвича, вулиці Є. Олесницького), Яловець й Букова».

У ЛМР також запевнили: «У 2017 році розпочато роботи з каналізування вулиці Старознесенської (від вулиці Богданівської до вулиці Балкової), виготовляється проектно-кошторисна документація для каналізування мікрорайону вулиць Дорога Кривчицька, Міжгірної, Абхазької, Метлинського, Радехівської, Грядкової, Ковельська, Поворотної й Перехід. У міському бюджеті на 2017 рік передбачено 48,5 млн. гривень на каналізування неканалізованих районів».

«На території Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона, 6 у 2017 році виконано роботи по капітальній реконструкції водопровідної насосної станції: ремонт будівлі, повну заміну мереж та обладнання, електричної частини, опалення та вентиляції, облаштування санітарної захисної смуги, автоматизацію технологічних процесів та благоустрій території. На очисних спорудах міста Львова повністю замінено обладнання сьомого аеротенку на першій технологічній лінії очисних споруд та капітально відремонтовано чотири первинних відстійники», – поінформували також у міськраді.

«У «Львівводоканалі» триває робота у сфері енергозбереження спрямована на заміну застарілого обладнання на енергоощадне. Зокрема, у 2017 році на 11 свердловинах водозаборів встановлено сучасні насоси та частотні перетворювачі струму. Реалізовані заходи дали змогу знизити споживання електричної енергії на 5%», – розповіли також у міськраді.

«2017 року підписано меморандум про співпрацю з Національним фондом охорони навколишнього середовища та водного господарства Республіки Польща, який передбачає залучення польських експертів для розробки майстер-плану реконструкції системи каналізації Львова. Водночас, триває реалізація Проекту побудови біогазової станції на очисних спорудах міста Львова, який фінансується за кошти ЄБРР, НЕФКО, Е5Р та кошти міського бюджету», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу