У Львові прокладають велодоріжки на вулиці Княгині Ольги

11:30 23 жовтня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Планується з допомогою велодоріжок утворити ланку трансміської магістралі».

Про це, як повідомили у вівторок, 23 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, розповів директор «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід. Він також зазначив: «На вулиці Княгині Ольги 10 днів тому розпочали робити доріжку для велосипедистів в рамках проекту прокладання велодоріжок у Львові. Вже вирито «корито» від залізничного мосту до вулиці Сахарова».

Олег Шмід доповнив: «Біля залізничного мосту на вулиці Княгині Ольги вже можна оцінити траєкторію, де проводитимуться ремонтні роботи. Тут планується велодоріжка в обох напрямках руху на п’ять кілометрів (по 2,5 кілометра в кожному напрямку). Поверхність з тротуарів знято від залізничного мосту до вулиці Сахарова. Проектом передбачено не лише прокладання велосипедних доріжок, а й капітальний ремонт тротуарів і паркувальних місць».

Директор «Інституту просторового розвитку» поінформував також: «Ремонт проводиться поетапно командою робітників. Спочатку зробили «корито», потім закупили матеріали. Підрядники ретельно контролюють процес. Після завершення кожного з етапів складатимуть акт, тоді замовники перевірятимуть об’єкт. На сьогодні робота виконується злагоджено і динамічно, такими темпами ми встигнемо все завершити до визначеного терміну».

«Планується з допомогою велодоріжок утворити ланку трансміської магістралі. На весь проект спрямовано 20 мільйонів гривень. Більше затрат вимагає ремонт тротуарів. Дві третини коштів піде на хідники. Роботи на вулиці Княгині Ольги повинні завершитися до середини наступного року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу