У Львові презентували проект забудови

18:00 9 серпня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На вулиці Лінкольна у Львові мають намір спорудити сучасний спортивний комплекс.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «До 23 серпня триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території у районі вулиці Липинського (зміна 1) у Львові. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 39, 4 га. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект»».

«У рамках громадського слухання 8 серпня в актовому залі Шевченківської районної адміністрації відбулася зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим, який наголосив, що зараз предметом розгляду є внесення змін в існуючий детальний план розвитку території. Він стосується частини біля вулиці Промислової, кінцевої зупинки трамваю, на вулиці Лінкольна, де зараз є автостоянка», – поінформували також на порталі депутатів.

«Зокрема, на місці автостоянки планувався торговий центр, а зараз там пропонується розташувати об’єкт спортивного призначення – спортивний комплекс – будівля висотою орієнтовно чотири поверхи, за якою  передбачені відкриті спортивні майданчики, на яких також буде можливість займатися спортом для мешканців. На куті вулиць Липинського і Промислової запроектована будівля семиповерхового готелю, як складової того ж інвестиційного проекту. Ще одна пропозиція проектантів, на перспективу, оскільки там є стоянка і це землі транспорту, на місці стоянки зробити багаторівневий паркінг, оскільки кількість машин збільшується і рано чи пізно потреба в цьому паркінгу виникне», – розповіли також на порталі депутатів.

Головний архітектор проекту запевнив: «Також тут буде можливість для мешканців мікрорайону і їхніх дітей займатися спортом, адже у Львові таких комплексів не вистачає».

«В.о. начальника управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Роман Старецький розповів, що у липні 2017 року до ЛМР звернулися ряд знаних спортсменів у сфері спортивної  боротьби, від Федерації спортивної боротьби Львівщини з пропозицією збудувати багатофункційний спорткомплекс у м. Львові. Львівська міська рада розпочала пошук ділянки. Далі було зроблено зміни до детального плану. Перед цим детальним планом одне із завдань стояло показати можливість розміщення там спорткомплексу», – поінформували також на порталі депутатів.

Роман Старецький розповів також: «Інвестиційний проект передбачає будівництво об’єкту з залученням приватних інвестицій. Це місце для проведення спортивних змагань, спортивний туризм, нові робочі місця. В інвестиційному договорі між містом та інвестором буде прописано чіткі зобов’язання сторін. Цей проект дасть можливість зупинити відтік кадрів із спорту і місто матиме більше можливостей для проведення спортивних подій».

«Під час зустрічі мешканці висловили свої пропозиції. Серед них лунали і такі, що вони не хочуть на цій території паркінгу. Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс наголосила на тому, що письмові пропозиції можна подавати до 23 серпня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: Львів, площа Ринок, 1», – повідомили також на порталі депутатів», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу