У Львові повернеться скасований пішохідний перехід

12:48 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 495


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

МКБДР ухвалила рішення про повернення пішохідного переходу від церкви святих Ольги і Єлизавети на площі Кропивницького до вулиці Короткої через вулицю Городоцьку.

Про це повідомили в громадській організації «Зручне місто» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Ми нещодавно звернулися до міської комісії з безпеки дорожнього руху з пропозицією облаштувати регульований пішохідний перехід через вулицю Городоцьку (від площі Кропивницького до вулиць Короткої й Хотинської). На це була низка причин. Зокрема – те, що такий регульований пішохідний перехід успішно функціонував там до реконструкції вулиці Городоцької».

«Пішоходи регулярно переходять дорогу в цьому місці. Крім того, 17 вересня 2018 року там вже трапилось смертельне ДТП – міський автобус насмерть збив жінку, яка переходила дорогу від церкви святих Ольги і Єлизавети до вулиці Короткої. На останньому засіданні МКБДР ухвалила рішення про появу там переходу», – поінформували також в громадській організації «Зручне місто».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 369

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 561

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 363

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу