У Львові повернеться скасований пішохідний перехід

12:48 14 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

МКБДР ухвалила рішення про повернення пішохідного переходу від церкви святих Ольги і Єлизавети на площі Кропивницького до вулиці Короткої через вулицю Городоцьку.

Про це повідомили в громадській організації «Зручне місто» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Ми нещодавно звернулися до міської комісії з безпеки дорожнього руху з пропозицією облаштувати регульований пішохідний перехід через вулицю Городоцьку (від площі Кропивницького до вулиць Короткої й Хотинської). На це була низка причин. Зокрема – те, що такий регульований пішохідний перехід успішно функціонував там до реконструкції вулиці Городоцької».

«Пішоходи регулярно переходять дорогу в цьому місці. Крім того, 17 вересня 2018 року там вже трапилось смертельне ДТП – міський автобус насмерть збив жінку, яка переходила дорогу від церкви святих Ольги і Єлизавети до вулиці Короткої. На останньому засіданні МКБДР ухвалила рішення про появу там переходу», – поінформували також в громадській організації «Зручне місто».

dailylviv.com

До теми

20:23 29 вересня 2020 р.

Демонтаж МАФів у Львові призупинять: вивчатимуть ситуацію по кожному об'єкту

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу зустріч з представниками власників МАФів, які вилучені з комплексної схеми, відповідно до ухвали сесії ЛМР. За пропозицією мера, буде підготовлено доручення керівникам районів про призупинення демонтажу тимчасових споруд, за винятком тих, про демонтаж яких є рішення виконавчого комітету.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу